Wirtualne Police

Untitled Document Start | Aktualności | Kultura | Sport | Fotogaleria | Forum | O nas | Police 360 | TV POLICE |
Kultura i sztuka

DNI POLIC - DNI CHEMIKA 2011
height=5
Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza 3 i 4 czerwca na MIĘDZYNARODOWE DNI POLIC 2011 - DNI CHEMIKA Polsko - Niemieckie działanie na polanie. Jak co roku impreza odbędzie się na polanie za SP8 i obfitować będzie w wiele atrakcji..więcej.

2011-05-05


10 lecie Zespołu Tańca Nowoczesnego IMPULS
height=5
Zespół Impuls skupia młodzież w różnym wieku, która pasjonuje się tańcem. Instruktor grupy Iwona Kusa od kilku lat organizuje benefisy, z których dochód przeznaczony jest na wyjazdy grupy na festiwale, m.in. do Konina. .więcej.

2011-04-03


"Rozmowy z..."
height=5
"Cierpienie nie ma nic wspólnego ze zdarzeniami, ale twoją na nie reakcją. To co się dzieje - po prostu się dzieje. To co ty czujesz w związku z tym, to już zupełnie inna sprawa". .więcej.

2011-03-30


Pierwsze Jam Session bardzo udane!
height=5
I edycja Jam Session zorganizowanego przez Stowarzyszenie "Dźwięki Polic" i Cafe Pit&Rock za nami. Frekwencja przerosła najśmielsze oczekiwania organizatorów. Policcy muzycy pojawili się tłumnie, dzięki czemu udało się stworzyć wspaniałą atmosferę piątkowego wieczoru. .więcej.

2011-03-18


Zwierzenia "Shirley Valentiine"
height=5
Shirley prosta kobieta po czterdziestce, która posiada swoje małe potrzeby, pragnienia. Po latach poświęcania dla dzieci i męża przypomina sobie, że kiedyś miała marzenia, że była atrakcyjna, a nawet szalona. Najbliżsi nie są w stanie zrozumieć, że zaniedbana Shirley może mieć w jakieś potrzeby, a dla niej samej zaskoczeniem jest sam fakt, że ktoś może uważać ją za atrakcyjną. .więcej.

2011-03-18


KONCERT MUZYKI GRECKIEJ
height=5
Jak co roku na koniec marca Miejski Ośrodek Kultury w Policach zaprasza do uczestnictwa w wieczorze muzyki greckiej. Koncert jest upamiętnieniem głęboko zakorzenionej w historii Polic kultury greckiej..więcej.

2011-03-18


POLICKIE KAZIUKI
height=5
Kiermasz specjałów litewskich, wyrobów rękodzielniczych oraz występy artystyczne uświetniają rokrocznie "Spotkanie z Wileńszczyzną" w Policach. Tym razem na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury zaprezentował się Zespół Pieśni i Tańca "Karolinka" z Białorusi. .więcej.

2011-03-06


Na brzegach snu...
height=5
5 marca na scenie polickiego MOK -u rozbrzmiewały piosenki Agnieszki Osieckiej - "Na brzegi snu..." wprowadzali młodzi artyści ze Studia Wokalnego oraz Grupy Teatralnej Fabryka Chmur. .więcej.

2011-03-05


KONKURS!
height=5
Dział Regionalny zaprasza gimnazjalistów do wzięcia udziału w konkursie "OBLICZA MOJEGO MIASTA" Jest to konkurs plastyczny polegający na wykonaniu, dowolną techniką plastyczną, pracy przedstawiającej obiekty, detale, zabytki, domy, ulice - wszystko, co kojarzone jest z naszym miastem..więcej.

2011-03-01


KARAIBSKIE FERIE ZIMOWE 2011
height=5
Tegoroczne ferie zimowe w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach były prowadzone prze piratów, rozbrzmiewała muzyka reggae oraz wystrzały z pistoletów, wszystko za przyczyną przewodniego tematu dwutygodniowej zabawy jakim były KARAIBY..więcej.

2011-02-28


10 LAT POLICKIEGO CHÓRU KAMERALNEGO POSTSCRIPTUM
height=5
30 stycznia Policki Chór Kameralny Postscriptum obchodził swój jubileusz 10- lecia pracy artystycznej. Licznie zgromadzona widownia miała okazję zobaczyć i usłyszeć o dokonaniach Chóru na przestrzeni lat....więcej.

2011-01-30


Przeżyliśmy to jeszcze raz...
height=5
29 stycznia 2011 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach odbył się koncert poświęcony pamięci Zygmunta Zdanowicza. Spektakl muzyczny w wykonaniu Zespołu Folklorystycznego "Balbiny" zrealizowany był już w 2009 roku pod kierunkiem Zygmunta Zdanowicza, wówczas pod tytułem "Wspomnień czar". .więcej.

2011-01-29


Tłumy w Galerii OBOK
height=5
28 stycznia 2011 w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach autor opowiadał o swoich fotografiach, których kompozycja została opatrzona jednym tytułem "Nasz fotoreporter przy tym był...". Marcin Bielecki jest fotoreporterem Głosu Szczecińskiego, gdzie niegdyś podpisywano różnorodne zdjęcia hasłem, którym dziś opatrzona została wystawa w MOK-u..więcej.

2011-01-28


MIĘDZYNARODOWE PREZENTACJE TANECZNE
height=5
Taniec klasyczny oraz współczesny w różnorodnym choreograficznie ujęciu, w wykonaniu młodzieży z Polski i z Niemiec, cechował tegoroczne Zimowe Prezentacje Taneczne... .więcej.

2011-01-24


Nad Porami Roku z nowym programem do poezji Czesława Miłosza!
height=5
Formacja szczecińskiego barda Wojciecha Leśniaka zagra koncert 23 stycznia 2011 r. o godz.18:00 w polickim Klubie Nauczyciela. Wszystkich zainteresowanych poezją śpiewaną zapraszamy na koncert inaugurujący Rok Czesława Miłosza. .więcej.

2011-01-15


MIĘDZYNARODOWE PREZENTACJE TANECZNE 2011
height=5
Cieszące się ogromnym zainteresowaniem Zimowe - Międzynarodowe Prezentacje Taneczne odbędą się już 22 stycznia 2011. Zimowe warsztaty oraz prezentacje taneczne rokrocznie odbywają się w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach z inicjatywy polickiej Companii Baletowej. Młodzież ma okazję zaprezentować swoje umiejętności, pokazać się szerszej publiczności..więcej.

2011-01-15


KOLĘDOWANIE W POLICKIM MOK (foto/wideo)
height=5
Muzyczna Wigilia jest już tradycją w Miejskim Ośrodku Kultury w Policach. W przedświąteczny czas policcy chórzyści oraz zespoły wokalne zarażają wspólnym kolędowaniem, tworząc tym samym niepowtarzalną atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia..więcej.

2010-12-31


Spektakl KLIMAKTERIUM ... i już
height=5
Cztery wspaniałe aktorki, cztery "tygrysice w menopauzie" opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się "babskim spotkaniem" pełnym humoru - najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!.więcej.

2010-12-05


"Europejski dialog" w Galerii OBOK
height=5
26 listopada w Galerii OBOK Miejskiego Ośrodka Kultury w Policach nastąpiło oficjalne otwarcie aktualnej wystawy noszącej tytuł "Europejski dialog". Autorami wystawy są artyści zrzeszeni w Niezależnym Europejskim Stowarzyszeniu Twórców ART- NEST na czele z Ewą Dąbrowską..więcej.

2010-12-05


Ucieczka do wesołego miasteczka...
height=5
Wyjątkowe poczucie humoru, dystans do świata, ujmująca melancholia akordeonisty z Dani zauroczyła policką publiczność. 28 listopada Police gościły Czesława Mozila wraz z duńskimi muzykami. W Polsce po raz pierwszy mogliśmy usłyszeć Czesława przeszło sześć lat temu, kiedy to nawet w najmniejszych miejscowościach Tesco Value zaskakiwało swoją odmiennością..więcej.

2010-12-05


[1] następna
Reklama
Wirtualne Police

Aktualności
Untitled Document Start | Aktualności | Kultura | Sport | Fotogaleria | Forum | O nas | Police 360 | TV POLICE |